Amiau

O nas


O nas

Zespół AMUSE zapewnia atrakcyjną oprawę muzyczną i techniczną na imprezach tanecznych, weselach, balach, studniówkach i innych wydarzeniach.

Powstanie grupy datuje się na rok  2005. Obecny kształt ostatecznie uformował się w 2008 roku.
Skład (podstawowy): wokalistka - Katarzyna, perkusista - Krzysztof, gitarzysta - Wojciech oraz klawiszowiec-wokalista-wodzirej - Adam.  Na życzenie możemy rozszerzyć podstawowy skład - współpracujemy z saksofonistą, basistą, trębaczem, skrzypkiem, akordeonistą i innymi instrumentalistami.
Możemy zaproponować również specjalny, oryginalny występ :
-grupy REGGAE 
-grupy LATINO
-grupy COUNTRY
Wiecej w dziale AKTUALNOŚCI- zajrzyj na link - Atrakcje :)

Zapewniamy przygotowanie i obsługę nagłośnienia dla każdego rodzaju imprezy. Pracujemy na zawodowym sprzęcie takich marek jak RCF, Shure, Sennheiser, dbx, Allen&Health, Digitech, AKG, itp. Realizujemy projekty każdej wielkości, dostosowując sie do potrzeb i wymagań Organizatora.MYKilka słów o nas:

kasiaKATARZYNA
-
wokalistka zespołu. Od najmłodszych lat wychowana w otoczeniu muzyki, dzieciństwo spędziła „za kulisami”, pilnie obserwując śpiewającego na scenie tatę. Choć nie planowała zawodowo związać się z muzyką, śpiewanie od zawsze było jej pasją. Już jako dziewczynka udzielała się w chórach i zespołach amatorskich. A teraz zachwyca nie tylko głosem ale i urodą :).

 

Krzys
KRZYSZTOF
- perkusista i zespołowy dowcipniś. Zaczynał w Orkiestrze dętej, gdzie pod okiem Kapelmistrza poznawał różne techniki gry na instrumentach perkusyjnych, jednocześnie koncertując po całej Europie nabrał scenicznego doświadczenia i obycia. Koncertuje także w zespołach rockowo-blusowych. Wielbiciel rytmów latynoamerykańskich i ... kobiecej urody. Najgłośniejszy element zespołu- ale co to zespół bez niezawodnego metronomu :).

 

Wojti


WOJCIECH
- wokal/gitara wszelkich odmian – wspaniały pełen pasji gitarzysta, członek licznych zespołów blusowych, rockowych, ale nie bojący sie żadnych wyzwań- wiec ostatnimi czasy oddający się muzyce country. Potrafi wyczarowywać wspaniałe solówki gitarowe i swym zniewalającym uśmiechem i głosem, oczarowuje wszystkie panie :)

 
adam
ADAM
-
wokal/klawisze/wodzirej. Związany z muzyką od najmłodszych lat. Aranżacje oraz brzmienie całości to jego domena. Doświadczenie zbierane przez lata w różnych formacjach muzycznych doprowadziło do założenia i szefowania zespołowi Amuse. Niezawodny w kwestii prowadzenia imprez od A do Z :)